Hotel

"Hotel Petřín, místo, kde budete usínat s hlavou v oblacích a budit se svěží a plní nápadů."
Kapacita hotelu:
55 osob
stylové ubytování

Rezervace

Ověřit dostupnost

V našem hotelu o vás bude prvotřídně postaráno

Elegantní pokoje

Hledáte stylové, klidné ubytování v srdci Jizerských hor s nádherným výhledem a skvělou dostupností výhod a služeb města? Pak je pro vás Hotel Petřín ideální volbou.

V nově zrekonstruovaném hotelu, tyčícím se nad údolím města Jablonec nad Nisou, naleznete 22 nově upravených stylových pokojů, které jsou komfortně vybaveny k vaší maximální spokojenosti včetně vysoké bezrámové matrace, kosmetiky, občerstvení či fénu. Samozřejmostí je také restaurace s celodenním provozem. Hotel také disponuje velkým bezplatným parkovištěm a vysokorychlostním internetem.

Hotelové snídaně

Dobrý den začíná dobrou snídaní. Začněte den s lehkým domácím musli, či sázeným vejcem. Naše italská káva vám pak pomůže vykročit pravou nohou. Krásný den vám přeje hotel Petřín.

Občerstvení na pokojích

K vaší maximální spokojenosti během pobyt je pro vás na každém pokoji hotelu Petřín nachystán kávový set zdarma a pro osvěžení po dlouhé cestě, ať již pracovní či výletní, také minerální voda Mattoni. Tak si vychutnejte chvilku klidu!

Luxusní kosmetika

Relaxace po náročném dni? O tu se v našich koupelnách se svou okouzlující vůní přírody postará kosmetika Botanica, vyráběná šetrně k životnímu prostředí a to včetně biologicky odbouratelných obalů. Tak si dopřejte sprchu a užijte si například tóny melounu, fialky či santalového dřeva. Všechny pokoje hotelu Petřín jsou vybaveny také elektrickým fénem.

Hodnocení hostů

 • Vídeňák

  Vídeňský řízek, jak má být👍
  ★★★★★
  Martin
 • Narozeniny

  Byla jsem pozvána na oslavu narozenin do restaurace Petřín, moc hezké místo, fajn obsluha a dobré jídlo. Předkrm tatarák, hlavní chod ryba s fazolkamašafránovým risottem a poté domácí dezert.
  ★★★★★
  Simona
Ve městě a zároveň mimo město

Fotogalerie

Kde nás najdete

Petřínská, 466 06 Jablonec nad Nisou
Trasa
© 2021 Petřín - Tvorba webu Softmedia.cz
Zavřít
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram