Recenze od významných hostů

Eva Pavlová, manželka prezidenta republiky

V restauraci hotelu Petřín jsme vždy spokojeni, ať už se jedná o pracovní oběd se zákazníky nebo vánoční večírek pro zaměstnance. Jídlo je vždy perfektní, obsluha milá a lokalita je nejlepší v Jablonci. Petřín je pro nás vždy první volbou.

Hana Pospíšilová, ŘSD

V hotelu Petřín jsme absolvovali dvoudenní konferenci. Organizace náročného dne byla na jedničku, od ubytování přes časový harmonogram, který se několikrát posunul. Ze strany paní Konečné byla projevena profesionalita a milá vstřícnost. Kuchyně pod vedením pana Konečného byla vynikající (zvládla uspokojit 40 strávníků), nabízela i domácí koláče se žmolenkou, tartaletky… Krásné, čisté ubytování s výhledem na Jizerky. Kompletní servis hodnotím 5 hvězdičkami.

Ivana Sekničková, EUROVIA

Hotel Petřín můžu určitě ráda všem vřele doporučit. Náš firemní vánoční večírek, který se konal u Vás na hotelu neměl chybu. Byli jsme opravdu moc spokojeni, počínaje rezervací termínu, jednáním s Vaší milou paní Konečnou až po samotný průběh celého večírku. Vše proběhlo dokonale, musím vyzdvihnout neskutečně ochotnou obsluhu, vynikající jídlo v podobě rautu, bohatou snídani a komfortní hotelové pokoje, které máte krásně vkusně a stylově zařízené. Známkou naší velké spokojenosti je rezervace termínu firemního vánočního večírku opět na příští rok. Je vidět, že Vás to baví, buďte stále tak skvělí. Moc děkujeme a těšíme se na příští akci. EUROVIA Kamenolomy, a.s.

Marek Dvořák, TELMO a.s.

Využili jsme salonek pro obchodní jednání, kdy tento prostor byl skvělou volbou pro svou nádhernou lokalitu i výtečnou kuchyni. Můžeme doporučit i hotel, který využíváme pro naše klienty/zákazníky, od kterých máme pozitivní zpětnou vazbu.

Klára Bártlová, AUTOMOTO MUZEUM LUČANY

Děkujeme personálu hotelu Petřín za špičkové cateringové služby při slavnostním otevření Automoto Musea Lučany. Nádherně připravená tabule, lahodné pokrmy i profesionální přístup personálu vytvořily jedinečný gastronomický zážitek pro všechny zúčastněné, mezi nimiž nechyběl ani prezident ČR, pan Petr Pavel. Perfektní organizace, skvělá komunikace, usměvavý a ochotný personál, vynikající jídlo. Vše proběhlo dle našich představ a za nás můžeme jen vřele doporučit.

Jitka Randáková, IMP

Služeb hotelu a restaurace Petřín využíváme pravidelně a můžeme ho vřele doporučit. Personál je velmi vstřícný a ochotný, prostředí příjemné, jídlo výborné. Vše je vždy zařízeno k naší spokojenosti, ať už jde o oběd se zákazníky, večírek nebo ubytování našich obchodních partnerů, kteří se na Petřín také rádi vracejí.

Jiří Polívka, marketingový manažer, ALCAR BOHEMIA

Velice nás těší, že se můžeme podělit o naši výjimečnou zkušenost s Hotelem Petřín, kde jsme nedávno pořádali naší firemní teambuildingovou akci. Na tento hotel a restauraci nás upozornil náš místní významný obchodní partner pan Miroslav Hnídek, se kterým naši obchodní zástupci v restauraci hotelu Petřín strávili několik příjemných osobních setkání doplněných skvělými kulinářskými zážitky a ocenili i možnost následného pohodlného ubytování. Hotel Petřín nás okouzlil nejen svou malebnou lokalitou a úžasným výhledem, ale především svou výjimečnou péčí o hosty. Ubytování bylo pohodlné, s čistými pokoji a pohodlnými postelemi, zkrátka ideální prostředí pro odpočinek po náročném dni vyplněném aktivitami. Jídlo v hotelové restauraci nám velice chutnalo. Místní kuchyně nabízí skutečně pestrý a zajímavý výběr lahodných, vydatných i lehkých pokrmů, který nám poskytl nejen chutné zážitky, ale i energii, kterou jsme potřebovali pro naše celodenní aktivity. Co se týče možnosti uspořádání firemních akcí, Hotel Petřín nabízí plně vybavený konferenční prostor, které splnil veškeré naše potřeby. Personál hotelu byl vždy ochotný a profesionální, ať už šlo o organizaci zázemí pro naše školení nebo o řešení jakýchkoliv našich specifických či individuálních požadavků. Pobyt v Hotelu Petřín předčil naše očekávání a přispěl k pohodovému a zábavnému průběhu naší firemní akce. Velké díky patří celému týmu hotelu za jejich vřelé přijetí a vynikající servis. Určitě se sem rádi vrátíme i v budoucnu!

Pavlína Hájková, LIGUM s.r.o.

V restauraci hotelu Petřín jsme vždy spokojeni, ať už se jedná o pracovní oběd se zákazníky nebo vánoční večírek pro zaměstnance. Jídlo je vždy perfektní, obsluha milá a lokalita je nejlepší v Jablonci. Petřín je pro nás vždy první volbou.
© 2021 Petřín - Tvorba webu Softmedia.cz
Zavřít
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram