Rozhledna

Pokochejte se výhledem nejen na Jizerky, ale také Krkonoše, Český ráj a skrz něj až k Bezdězu a do Cvikova.
Otevírací doba: Rozhledna je aktuálně v havarijnímu stavu. Nicméně ji pro Vás momentálně rekonstruujeme a věříme, že se nám ji koncem března až dubna otevřeme.
Nezapomenutelný zážitek
Rozhledna hotelu a restaurace Petřín je bezesporu ikonou města po desetiletí. Davy výletníků sem proudily již od roku 1906, kdy se vrchol Petřín ještě nazýval Nickelkoppe, aby se pokochaly 360° výhledem z 20 metrů vysoké věže, který jinde v okolí nenajdete.
Bohužel zub času zanechal na schodišti škody, které ho uvedly do havarijního stavu a rozhledna je tak aktuálně nedostupná. My jsme se rozhodli, že vás o tento skvost nemůžeme připravit. Projektu na obnovu schodiště je hotov a my již v brzké době uděláme vše pro to, abyste si mohli opět užít zdolání rovné stovky schodů na rozhlednu Petřín, ze které se vám otevře výhled nejen na Jizerky, ale také Krkonoše, Český ráj a skrz něj až k Bezdězu a do Cvikova.

Fotogalerie

JÍDELNÍ MENU
© 2021 Petřín - Tvorba webu Softmedia.cz
Zavřít
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram