KONFERENCE

Hotel Petřín - Jablonec nad Nisou
místo pro Vaše eventy

Secesní hotel s konferenčním zázemím, rozhlednou a prvorepublikovou kuchyní

Hotel Petřín, 50 minut cesty z Prahy po dálnici D10 vzdálený secesní konferenční hotel s úchvatným výhledem na údolí Jablonce nad Nisou a na Jizerské hory za ním Vám mimo jiné nabídne prvorepublikovou restauraci, secesní konferenční sál s nadstandardním množstvím denního světla a 53 lůžek ve 3 hvězdičkovém standardu.
Hotel disponuje vlastním parkovištěm pro 40 aut a autobus, vinárnou jako stvořenou pro afterparty po vaší firemní akci a také 20 m vysokou rozhlednou.
Služby jsou to, co nás baví, uspořádejte svou firemní akci v našem rodinném hotelu a poznejte krásnu našeho skleněného města a hor.

Konferenční místnost s nejhezčím výhledem na Jablonec a Jizerky

V našem hotel Petřín nabízíme konferenční zázemí pro školení, prezentace, konference či firemní večírky od 5 osob až do 150 osob. Součástí naší nabídky je stylové ubytování, rautová nabídka na míru, či prvorepublikovou kuchyni. Konferenční místnost je od restaurace oddělena posuvnou akustickou stěnou jež zajišťuje úplný klid pro vaše školení.

Naše standardní nabídka vybavení:
TV s uhlopříčkou 1,5m | Data projektor | Plátno | Flip chart | Vysokorychlostní Wi-Fi | Ozvučení

Konferenční místnost pro až 150 osob

Kompletní využítí přízemí s místem pro kapelu a tanečním prostorem

Sezení všech účastníků - 120
Částečné stání - až 150

Konfereční místnost Petřín

Divadlo - 110
Školní uspořádání - 56
U shape - 32

Růžový salonek

Blok - 12
Theatre 14
Private lunch - 14
Restaurace hotelu Petřín nabízí vše od snídaní, obědů a večeří inspirovaných první republikou. Stejně tak nabízí domácí koláče pro kávové přestávky, výběr z jednotných obědů, několika chodových večeří, či rautových nabídek sestavených na míru dle Vašich přání při Vašich firemních akcích.

Fotogalerie

Chcete si pronajmout salonek?

Kontaktujte nás

KOntakt
© 2021 Petřín - Tvorba webu Softmedia.cz
Zavřít
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram