Svatby

V hotelu a restauraci Petřín svatby milujeme a už nyní se těšíme na váš velký den. Naším cílem je vytvořit vám, vašim blízkým, přátelům a hostům ty nejkrásnější vzpomínky ze svatebního dne. Bojíte se, že vaše přání je příliš zvláštní či nereálné? Sem s ním, v našem slovníku totiž spojení “to nejde” nenajdete. Jsme připraveni splnit každý svatební sen.
Objednací doba:
Kapacita: 200 osob
Nezapomenutelný zážitek

SVATBA S VÝHLEDEM

Hledáte netradiční místo s krásným výhledem na Jablonec a Jizerky a skvělou dostupností? Pak je svatba na Petříně tou pravou volbou pro vás a vaše hosty. Jsme připraveni na veškerá vaše přání a vaši svatbu připravíme do posledního detailu, abyste na ni navždy s láskou, se kterou do manželství vstupujete, vzpomínali.

Obřad je možné uspořádat například v přilehlém parku nebo přímo na vyhlídce hotelu a restaurace Petřín, s dechberoucími panoramaty města a hor, které bude vypadat nádherně nejen ve vašich vzpomínkách, ale také na svatebních fotografiích. Veselku je možné uspořádat v mnoha variantách prostor. Ať už zvolíte menší variantu v růžovém salonku pro 15 osob, modrý sál pro osob 150 nebo celé patro včetně restaurace pro velkou svatbu a osob 190, vždy se rádi a s úsměvem profesionálního týmu postaráme o váš maximální komfort. Výzdoba, raut přesně dle přání novomanželů nebo třeba venkovní grilování, nebojte se nás kontaktovat, vaše přání na váš velký den je pro nás vždy výzvou.

Lámete si hlavu s ubytováním? U nás už nemusíte. Ubytujeme až 55 vašich svatebních hostů a pro novomanžele máme nachystán prostorný novomanželský pokoj s tím nejlepším výhledem.
Zaparkuje u nás až 40 osobních aut a problém není ani autobus.

Naladili jsme vás na svatební notu, ale vy jste již v letitém šťastném svazku? Nevadí, rádi vám vystrojíme třeba svatbu dřevěnou, perleťovou, zlatou či jakoukoliv další. Přijďte si k nám tento nádherný den prožít znovu.

Fotogalerie

Chcete mít kouzelnou svatbu?

Kontaktujte nás!

KOntakt
© 2021 Petřín - Tvorba webu Softmedia.cz
Zavřít
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram